Розумова активність та мозок

Ми маємо життєву силу, коли ми активні, добре себе почуваємо, швидко думаємо, можемо концентруватися та легко запам’ятовувати, тобто живемо повним життям. Ось чому повноцінне життя — це коли знаходиться у чудовій формі наш мозок, який, безсумнівно, є найскладнішим і найдосконалішим органом нашого тіла. Мозок отримує численну інформацію із навколишнього середовища та керує нашими реакціями на неї. Також він бере участь у найрізноманітніших речах — в простих рухах і передових спортивних досягненнях, у навчанні множенню та першому коханні. Також мозок є єдиним органом, який неможливо замінити.

Розум (мозок) розумово активних людей постійно працює. Тому такі люди мають дуже гарну концентрацію уваги, тому вони можуть легко зосередитися на конкретному завданні, що особливо важливо на робочому місці, де ми кожен день стикаємось із численними викликами. Розумова активність також означає кращу здатність вирішувати широке коло проблем. Якщо наш мозок функціонує добре, то розумові зв’язки створюються швидше, і ми швидше знаходимо рішення. Ми швидше запам’ятовуємо нові речі та більшу кількість інформації.

Підказка: Тренуйте свій мозок, аби вже наступного разу подорожувати без допомоги навігаційного пристрою.

Розумова активність зберігає повноту життя. Звичайно, всі ми хочемо жити повноцінно, тому вкрай важливо піклуватися про свій мозок. Доведено, що мозку необхідний якісний сон і достатня кількість фізичної активності, щоб збільшити приплив крові до мозку й збільшити зростання нових клітин мозку.1 Безсумнівно, йому потрібна здорова та збалансована їжа, яка містить речовини, необхідні для його правильного функціонування. Поліпшити забезпечення мозку киснем, що також підтримує розумову активність, допомагає екстракт гінкго.2

Щоб підтримувати наш мозок у належній формі, ми повинні тренувати його, що ми можемо зробити за допомогою фітнесу для мозку. Також ми дбаємо про нього спілкуючись, набуваючи нових знань і навичок (особливо рекомендується вивчення іноземних мов), подорожуючи країнами, досліджуючи, читаючи, співаючи тощо.

  1. Zhao C, Noble JM, Marder K, Hartman JS, Gu Y, Scarmeas N. Dietary Patterns, Physical Activity, Sleep, and Risk for Dementia and Cognitive Decline. Curr Nutr Rep. 2018 Dec;7(4):335-345.
  2. SmPC Bilobil intens

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем та обов’язково ознайомтесь з інструкцією на лікарський засіб.
РП:UA/1234/01/01 від 16.04.2019. Виробник: КРКА, д.д. Ново Место, Шмар’єшка цеста, 6, 8501, Словенія.